Hazar Ergüçlü'yü geren soru!

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, önceki gün bir etkinlikte görüntülendi.

Magazin

Hazar Ergüçlü'yü geren soru! Yeni neslin başarılı oyuncuları arasında gösterilen Hazar Ergüçlü, önceki gün bir kozmetik firmasının davetine katıldı. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Ergüçlü, makyaj tüyoları verdikten sonra Türkiye'de en beğendiği kadının Serenay Sarıkaya olduğunu söyledi. Yoğun çalıştığı için tatile çıkamayacağını belirten güzel oyuncu, kendisinden 18 yaş büyük yönetmen sevgilisi Onur Ünlü hakkında gelen bir soruyu duyunca ise gerildi.

Onur Ünlü'ye büyük tepki!

Onur Ünlü'ye büyük tepki!Onur Ünlü, önceki günlerde 'İstanbul'ün Fethi'ni işgal olarak adlandırmış ve büyük tepki çekmişti. Bu durum Ergüçlü'ye hatırlatılınca Ergüçlü, "O benimle ilgili bir soru değil. Şu anda burada çalışıyorum. Özel hayatımla ilgili bir soruya cevap vermem doğru değil. Beni zaten biliyorsunuz, kaçmam ve cevap veririm. Başka bir yerde gördüğünüzde sorabilirsiniz" yanıtını verdi.

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü'den aşk pozu!

Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü'den aşk pozu!Onur Ünlü'den Hazal Ergüçlü paylaşımı!

Onur Ünlü'den Hazal Ergüçlü paylaşımı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: