Hazar Ergüçlü: "Perişan oldum!"

Yolun henüz çok başında olsa da oynadığı her rolde kendini gösteren başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü, bir dergiye verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Hazar Ergüçlü: "Perişan oldum!" Henüz lisedeyken ‘Gölgeler ve Suretler’ filminde rol alan Hazar Ergüçlü, ‘Kuzey Güney’deki Simay karakteriyle ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştı. Sonraki projesi 'Medcezir' dizisindeki Eylül karakteriyle ise profesyonelliğini gözler önüne sermiş, hafızalarımıza kazınmayı başarmıştı.

Ahlat Ağacı vizyona girdi!

Ahlat Ağacı vizyona girdi!Şu sıralar kendisinde 19 yaş büyük yönetmen Onur Ünlü ile aşk yaşayan Hazar Ergüçlü, bir dergiye verdiği röportajda aşk hayatı ile ilgili şu sözleri dile getirdi: "Perişan olduğum, sürüm sürüm süründüğüm, ciğerlerimin yandığı günler oldu. Ama her gün kendime 'Aşk ne' diye sorup bunu içimde tartışmaya başladım. Gerçek olan her şeyin aşk içerdiğini düşünüyorum."

Hazar Ergüçlü'nün yeni imajı!

Hazar Ergüçlü'nün yeni imajı!Onur Ünlü ile Hazar Ergüçlü birlikte görüntülendi! Ayrılık iddiaları asılsız çıktı!

Onur Ünlü ile Hazar Ergüçlü birlikte görüntülendi! Ayrılık iddiaları asılsız çıktı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: