HEDİYE VİLLA HABERLERİNİ YALANLADI!

Saadet Işıl Aksoy, Azeri bir milletvekilinin oğlunun kendisine villa hediye ettiği haberlerine ateş püskürdü ve ekledi: “Bu çok ağır bir suçlama hakkımı arayacağım.”

Magazin

HEDİYE VİLLA HABERLERİNİ YALANLADI! AZERBAYCAN haber ajansı “Azadlıq”, Azeri bir milletvekilinin oğlunun, oyuncu Saadet Işıl Aksoy'a gönlünü kaptırdığı ve Bakü yakınlarında 460 bin TL'lik bir villa hediye ettiğini duyurdu. Çıkan haberde ayrıca vekil oğlunun villanın anahtarlarını Bodrum'da Saadet Işıl Aksoy'a verdiği iddiası da yer aldı. Haber ajansının iddiasının gazetelerde yer alması üzerine şaşkına dönen AksoY, çok üzüldüğünü, hayatında ilk kez böyle bir haberle basında yer aldığını söyledi. Aksoy, “Böyle bir insanı hiçbir şekilde tanımıyorum. Ne görmüşlüğüm, ne tanışıklığım ne de böyle bir insanla ilgili bu habere kadar bir bilgim var. Çok ağır bir suçlama” açıklamasını yaptı. Böyle bir haberle gündeme gelmeyi hiç istemediğini de vurgulayan Aksoy, “İlk kez böyle bir şey yaşıyorum o yüzden çok şaşkın ve üzgünüm. Bu haberi yapan Azerbaycan'daki gazeteye pazartesi günü dava açıyorum. Bu sene ne Bodrum'a ne de Azerbaycan'a gittim. Nasıl olabiliyor da anahtar teslim etti diye yazabiliyorlar. Hakkımı arayacağım kimse beni bu şekilde bir haberin içine alamaz” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: