HELİKOPTERLE İŞE GİDECEK

Yakında yeni bir dizinin çekimlerine başlayacak olan Emrah'ın ayakları yerden kesiliyor.

Magazin

HELİKOPTERLE İŞE GİDECEK Şarkıcı Emrah'ın mal varlığı dudak uçuklatıyor... Kimilerine göre ’cimri’ kimilerine göre Türkiye’nin kazancını en iyi değerlendiren şarkıcı olarak gösterilen Emrah tüm kazancını gayrimenkule yatırmayı tercih ediyor. İstanbul ve Bodrum’da 100’e yakın dairesi olduğu söylenen şarkıcı Emrah son olarak yaklaşık 3 milyon dolar değerinde olan Polat Towers’daki spor kompleksini satın almıştı. Yaklaşık 50 milyon YTL serveti olduğu belirtilen ünlü şarkıcı, dizi seti ve konserlerine giderken trafiğe takılmamak için helikopter almaya hazırlanıyor.

Emrah, şimdi de
ayaklarını yerden tamamen kesecek yeni bir yatırım yapmaya hazırlanıyor. 'Herkes geleceği için yatırım yapıp hayatını garanti altına almalı. Yatırım yapmayanların sonunu hepimiz görüyoruz' diyen ünlü şarkıcı, helikopter almak için işlemlere başladı.

Yeter ki işler aksamasın
'Yelpaze' adlı son albümünü kısa süre önce çıkaran, yakında yeni bir dizinin de çekimlerine başlayacak olan Emrah, helikopteri işlerinin aksamaması için alacağını söyledi: “Dizi çekimlerim başlıyor. Acil bir durumda ya da uçak bulamadığımız saatlerde işimizin aksamaması için helikopter şart. Yani bunu zevk için değil, gerekli olduğu alıyorum.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: