Helin Avşar'ın röntgenci kabusu!

Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar'ın, hayranı Ö.A.'nın mahallede kendisi hakkında sorular sorduğunu öğrenince kabus dolu günleri başladı.

Magazin

Helin Avşar'ın röntgenci kabusu! Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre şüpheli Ö. A., mahallede bulunan bir esnafa gelerek Helin Avşar'ı kastedip "Onunla görüşeceğiz. Beni işten kovdurttu. Ekmeğimle oynadı. Hesabımız bitmedi" şeklinde tehditvari kelimeler kullandı.

Helin Avşar isyan etti: Beni 3 gündür her yerde taciz ediyor!

Helin Avşar isyan etti: Beni 3 gündür her yerde taciz ediyor!Helin Avşar en son 10 Kasım 2017 günü saat 18.00'de ikametinde iken Ö.A.'nın evini gözetlediğini fark etti. Avşar'ın kendisini fark etmesi üzerine Ö.A. sokaktan uzaklaştı.

Kadınlar Günü'nde bir araya geldiler!

Kadınlar Günü'nde bir araya geldiler!Savcılığa koruma talebinde bulunan Avşar'ın isteği kabul edildi. A'nın Avşar'ın işyerine ve ikametine yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Ö.A.'nın ayrıca karara aykırı davranması halinde 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsine tabi tutulmasına karar verildi. Ayrıca A.'nın "Tehdit ve kişilerin huzur ve sükununu bozma" suçlarından 3 yıla kadar hapsi istendi.

Hülya Avşar: Kıvanç gibi kocam olsa kıskanırım
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: