HELİN BOMBALADI

HELİN AVŞAR, AYŞE ÖZYILMAZ’E SERT ÇIKTI: PERİHAN MAĞDEN’İ KOPYA EDİYOR. AMA SIKILSAM DA İNATLA OKUMAYA ÇALIŞIYORUM

Magazin

HELİN BOMBALADI Helin Avşar, köşe yazarı Ayşe Özyılmazel'in yazılarında kendisini konu etmesine dayanamayarak bir internet sitesindeki yazısında Özyılmazel'i eleştirdi. Helin, Ayşe'yi ablası Hülya Avşar'ın kavgalı olduğu yazar Perihan Mağden'e benzeterek, "Onun yazıları olmazsa unutulup gideceğim zaten. Kimseler beni hatırlamayacak. Ben de çok üzüleceğim. Ayşe, polemiklerden arta kalan zamanlarda yazdıklarıyla köşe yazarı olma yolunda da hızla ilerliyor. Perihan Mağden özentisi, kopyacısı, severi, fanı olarak da gayet başarılı olacak gibi görünüyor. Mağden'den cümleleri çıkardıkça çıkarıyor kendi köşesine! Ama olmuyor. Fazla özenti kaçıyor! Ayşe'yi sıkılsam da inatla okumaya çalışıyorum" dedi.

Ayşe Özyılmazel geçen hafta yazdığı 'Hülya Avşar TV'ye program önerileri' başlıklı yazısında "Duyduk ki Hülya Avşar sessiz ve derinden bir televizyon kanalı hazırlıyormuş" demişti. Ardından da 'Helin Avşar'la mesleğimi arıyorum' adlı reality şov gibi çeşitli program önerileri sunmuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: