HELİN VE SERCAN AYRILDI!

Helin Avşar ile Bursasporlu futbolcu Sercan Yıldırım’ın sürpriz aşkları sona erdi. Ayrıldıklarını açıklayan Avşar, “Biz o defteri kapattık” dedi.

Magazin

HELİN VE SERCAN AYRILDI! Helin Avşar ile Bursaspor’un golcüsü Sercan Yıldırım’ın aşk yaşadığı geçtiğimiz şubat ayında ortaya çıkmış, bu birliktelik hem futbol hem de magazin dünyası için sürpriz olmuştu.

Kısa bir süre önce, Süper Lig’de şampiyonluğa koşan Bursaspor’un yöneticilerinin, Yıldırım’a Avşar ile görüşmeyi ve sezon sonuna kadar İstanbul’a gitmeyi yasakladığı öne sürüldü.

İddiaların gerçek olmadığını söyleyen Avşar, sürpriz bir açıklama yaptı: “Biz o defteri kapattık. Ayrıldık. Konuşacak fazla bir şey yok.

Ben işime gücüme bakıyorum, bu tür aşk haberleriyle gündeme gelmek beni gerçekten rahatsız ediyor. Yaz ayları için yoğun bir şekilde çalışıyorum, aşka ayıracak zamanım yok. Önüme bakıyorum.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: