Hem Dubai hem de New York'ta buluşmuşlar!

Acun Ilıcalı ile Itır Esen'in aşk yaşadığı yönünde çıkan haberler gündeme bomba gibi düştü. İkilinin kalabalık arkadaş grubu ile Dubai'de çekilen fotoğrafı ise olay yarattı. Itır Esen ile Şeyma Subaşı'nın benzerliği dikkat çekerken sosyal medya bu haberle çalkalandı.

Magazin

Hem Dubai hem de New York'ta buluşmuşlar! Acun Ilıcalı ile Itır Esen'in aşk yaşadığı dedikodusu magazin gündemine bomba gibi düştü. İkilinin Bağdat Caddesi'nde bir restoranda görüldükleri, birlikte tiyatroya gittikleri son olarak da Dubai ve New York'ta kısa bir tatil yaptıkları iddia edildi.

Bu haberlerden kısa bir süre sonra Acun Ilıcalı ile Itır Esen birlikte görüldükleri ilk fotoğraf ortaya çıktı. Kalabalık arkadaş grubuyla Dubai'de çekilen fotoğraf bu aşkın ispatı olarak gösterildi.

İşte o kare:

TACI ELİNDEN ALINMIŞTI!

Itır Esen, Miss Turkey 2017 yarışmasında Türkiye Güzeli seçilmişti. Fakat 15 Temmuz şehitleri hakkında attığı bir tweet yüzünden tacı elinden alınmıştı.

ŞEYMA SUBAŞI İLE BENZERLİĞİ DİKKAT ÇEKTİ!


Itır Esen'in Acun Ilıcalı'nın boşandığı eski eşi Şeyma Subaşı'ya olan benzerliği dikkat çekti. Sosyal medyada bu benzerlikle ilgili bir çok yorum yapıldı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: