Hem Maide hem Melike

Başarılı oyuncu Ezgi Mola rol aldığı ' Maide'nin Altın Günü' adlı filmde iki farklı karakteri canlandırdı.

Kültür-Sanat

Hem Maide hem Melike Başarılı oyuncu Ezgi Mola rol aldığı ' Maide'nin Altın Günü' adlı filmde iki farklı karakteri canlandırdı. Daha vizyona girmeden fenomen haline gelen Maide karakteriyle seyirciyi kahkahaya boğan güzel oyuncu filmde şansını gelin programlarında deneyen Melike adında genç bir kıza da hayat veriyor.

Ezgi Mola düğün bastı!

Ezgi Mola düğün bastı!Yapımcılığını TAFF’ın üstlendiği, yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun yaptığı, öyküsü Ezgi Mola’ya, senaryosunu ise Serkan Altuniğne ve Çağdaş Dinç’in kaleme aldığı 'Maide'nin Altın Günü' 8 Aralık’ta seyircisiyle buluştu.

Ezgi Mola: Hayalimi gerçekleştirdim

Ezgi Mola: Hayalimi gerçekleştirdimMaide'nin Altın Günü, mahallenin en şaşaalı altın günlerine imza atan Maide'nin kaybolan aile yadigarı gerdanlığını bulmak için ergen yeğeni Yağmur'la çıktığı kahkaha dolu macerayı konu alıyor. Ezgi Mola'nın başrolünde yer aldığı filmi izleyenleri büyük bir sürpriz bekliyor. Filmde Mola', Maide ve aynı zamanda Melike adlı karakterleri canlandırıyor. Türkiye'nin en iyi gelini olduğunu ispat etmek için "Gelin Tutuşu" adlı yarışma programına katılan Melike karakteri hikayesiyle seyirciyi gülmekten kırıp geçirecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: