HEMEN BOŞANMAK İSTİYOR

Bülent Ersoy'un boşanma davasının ilk duruşmasında tanıkların dinlenmesine karar verildi.

Magazin

HEMEN BOŞANMAK İSTİYOR Bülent Ersoy'un, eşi Armağan Uzun'a sadakatsiz ve sorumsuz davranışlarında ağır kusurları, aralarındaki düşünce ve kültür farklılığının evliliğin devamını imkansız kıldığı gerekçesiyle açtığı boşanma davasının ilk duruşmasında tanıkların dinlenmesine karar verildi.

Kadıköy 3. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, Bülent Ersoy ile Armağan Mustafa Uzun gelmedi. Bülent Ersoy ile Armağan Mustafa Uzun'u avukatları temsil etti. Avukatlar, delillerini yazılı ve sözlü olarak mahkemeye sundu.

Bülent Ersoy'un avukatı Aydın Kurban duruşma sonrası basın mensuplarına boşanma davasını 'şiddetli geçimsizlik' nedeniyle müvekkilinin açtığını belirterek, 'Bülent Ersoy bir an önce boşanmak istiyor. Karşı tarafın da olumsuz bir yaklaşımı yok. Herhangi bir nafaka talepleri de olmadı' dedi. Aydın Kurban, mahkemeye, Armağan Mustafa Uzun'un basında başka kadınlarla birlikte olduğunu gösterir deliller sunduklarını da söyledi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: