“Hemen Döneriz” sinema filminin çekimleri başladı!

Oyuncu Gökhan Mumcu’nun Yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Haydar Işık’ın, görüntü yönetmenliğini Ömer Yılmaz’ın yaptığı, senaryosunu Aytuğ Topaloğlu ve Salim İnan’ın yazdığı, “Hemen Döneriz” sinema filminin çekimlerine başlandı.

Kültür-Sanat

“Hemen Döneriz” sinema filminin çekimleri başladı! Filmin başrollerinde dizi filmlerden tanıdığımız Kadir Polatçı, Murat Genç, Burak Satıbol ve Çorumlu Amir’in rol aldığı filmde ayrıca; 2016 Türkiye Güzeli ve sunucu Buse İskenderoğlu, Gökhan Mumcu, Ayhan Taş, Ayberk Yılmaz, Açelya Elmas, Esin Civangil, Kıvanç Baran Arslan, Halil İbrahim Ceyhan, Fulya Şirin, Enver Akbaş, Hüseyin Elmalıpınar, Umur Yiğit Vanlı, Seda Alpat, Ahmet Dursun, Enver Öztürk, Muzaffer Saygın Üngör, İbrahim Aratman ve Yavuz Ketenci rol almakta,


Keşan, Enez, İstanbul ve Barcelona’da gerçekleşecek çekimleriyle dikkatleri çeken "Hemen Döneriz" 2 Milyon lira bütçe ile bitirilmesi planlanıyor.

Filmin vizyon tarihi 29 Kasım 2019 olurken filmin müzikleri Saki Çimen imzalı olacak, bunun yanında filmde Faruk karakterini canlandıran söz yazarı ve besteci Halil İbrahim Ceyhan’ın seslendirdiği bir şarkısı bulunuyor.


Filmin Hikayesi;

Kortizol (stres) hormonu salgılanmasını engellediğine inanılan bir bitki peşinde yola çıkan 4 gencin kaderi o gün değişir. Gün boyunca ayağına gittikleri adamın silah ve uyuşturucu şebekelerini farkında olmadan yerle bir ederler. Mafya babası Reco tarafından rehin alınan gençlerin şansı, yolda çarparak arabaya aldıkları imam Mümin’in cebinden çıkan loto bileti ile değişecektir. Biletin asıl sahibi Yaşar dayının mekana gelmesiyle olaylar karışır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: