Her dizi setinde yeniden aşık oldu!

Bazen oyuncular oynadıkları senaryolardan öylesine etkileniyorlar ki gerçek hayatla kurgu birbirine karışıyor.

Magazin

Her dizi setinde yeniden aşık oldu! 'Rol gereği' derken mesai arkadaşlarına gerçekten aşık olabiliyorlar. Bazıları da "kaderin bir oyunu" diyebileceğimiz şekilde rol aldıkları her dizinin setinde yeni bir aşk buluyorlar. İşte her dizide başka bir aşk yaşayan ya da sonunda hayatının aşkını bulup evlenip çoluk çocuğa karışan ünlüler.

Birce Akalay, Yer Gök Aşk dizisindeki rol arkadaşı Murat Ünalmış ile gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladı. Hatta çift evlendi. Ancak sonra olaylı bir şekilde boşandı. Birce Akalay rol aldığı Küçük Ağa dizisindeki rol arkadaşı Sarp Levendoğlu ile de aşk yaşamaya başladı. Dizide evli bir çifti canlandıran Akalay ve Levendoğlu gerçek hayatta da evlendi. Ama o evlilik de uzun ömürlü olmadı. Akalay son günlerde yeni aşkıyla konuşuluyor. Güzel oyuncu balet Can Tunalı ile birlikte.

Burçin Terzioğlu da bir süre önce boşandığı eşi Murat Yıldırım ile Fırtına dizisinin setinde tanışmıştı. Çiftin evliliği fazla uzun sürmedi. Burçin Terzioğlu daha sonra Poyraz Karayel adlı dizindeki rol arkadaşı İlker Kaleyi'ye gönlünü kaptırdı. İlker Kaleli daha önce de Kayıp Şehir adlı dizideki rol arkadaşı Gökçe Bahadır ile romantik bir ilişki yaşamıştı.

Deniz Çakır, Yaprak Dökümü dizisindeki rol arkadaşı Nihat Altuğ Altınkaya ile bir dönem romantik ilişki yaşadı. Deniz Çakır bir dönem de İffet dizisindeki rol arkadaşı İbrahim Demirkol ile yaşadığı aşkla konuşulmuştu. Çakır daha sonra da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki rol arkadaşı Oktay Kaynarca ile romantik bir ilişki yaşadı.

Halit Ergenç, Aliye dizisinin revaçta olduğu dönemde Emel Çölgeçen ile kısa bir birliktelik yaşadı. Çölgeçen ile Ergenç dizide agabey-kardeşi oynuyordu. Halit Ergenç hayatının aşkını da Binbir Gece dizisinin setinde buldu.. Ünlü oyuncu o dizideki rol arkadaşı Bergüzar Korel ile mutlu bir evlilik sürdürüyor.

Kenan İmirzalıoğlu da aşkını sette bulan ünlülerden biri..İmirzalıoğlu ilk olarak Deli Yürek'teki rol arkadaşı Zeynep Tokuş ile aşk yaşadı.. İmirzalıoğlu daha sonra da Alacakaranlık dizisinde kardeşini oynayan Zeynep Beşerler'e gönlünü kaptırdı.. Herkes onların evlenmesini beklerken çift ayrıldı.. İmirzalıoğlu'nun Beşerler'den ayrılmasına sebep olarak Ezel'deki rol arkadaşı Cansu Dere ile yaşadığı ilişki gösterildi. Ancak İmirzalıoğlu ve Beşerler bunu yalanladı.. Tüm bunlar sadece söylenti olarak kaldı.. İmirzalıoğlu, geçen yıl Sinem Kobal ile evlendi.

Tuba Büyüküstün, ilk başrolünü oynadığı Ihlamurlar Altında dizisinde senaryo gereği inişli çıkışlı bir aşk yaşadığı Bülent İnal ile gerçek hayatta da birliktelik yaşadı. Ihlamurlar Altında'dan sonra Asi dizisinde rol alan Büyüküstün o sette de yeni bir aşk buldu... Büyüküstün dizide üvey kardeşini oynayan Saygın Soysal ile aşk yaşamaya başladı. Soysal'dan ayrılan Büyüküstün'ün kısa bir süre bir İtalyan garsonla aşk yaşadığı iddia edildi. Sonra da Asi dizisinin ikinci sezonu devam ederken Büyüküstün'ün dizinin sanat yönetmeni Sami Saydan'la aşk yaşadığı ortaya çıktı. Herkes onların nişanlanmasını beklerken çift sürpriz bir şekilde ayrıldıklarını açıkladı.. Büyüküstün dana sonra Gönülçelen dizisindeki rol arkadaşı Cansel Elçin ile yakınlığıyla gündeme geldi. Gecce- gündüz birlikte görüntülenen ikili aralarında romantik bir ilişki olmadığını ileri sürdü. Tuba Büyüküstün son olarak yine aynı dizideki rol arkadaşı Onur Saylak ile el ele görüntülendi.
Zaten çok geçmeden Saylak ve Büyüküstün ikiz bebek beklediklerini açıkladılar. Çift evlendi ancak bir süre önce yollarını ayırdı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: