HER GÜN BİR ŞARKI!

1 ekim'de mahkemeye çıkacak olan Deniz Seki hapiste geçirdiği her gün bir şarkı yazdı.. Seki önceki gün 'Ayaktayım çünkü suçsuzum' adlı 150. şarkısı için koğuş arkadaşlarıyla birlikte kutlama yaptı.

Magazin

HER GÜN BİR ŞARKI! Uyuşturucu bulundurmak ve kullanmak suçlamasıyla 24 Şuvbat'ta tutuklanarak cezaevine konulan Deniz Seki şarkılarla gün sayıyor. Cezaevinde geçirdiği günlerde büyük psikolojik sorunlar yaşamamasını müziğe bağlayan Seki, demir parmaklıklar ardındanki her günü için bir şarkı yazdı.

152 gündür içeride olan şarkıcı 150. şarkısı için önceki gün koğuş arkadaşlarıyla birlikte kutlama yaptı.. Son şarkısına 'Suçsuzum Çünkü Ayaktyım' adını veren Deniz Seki yakın çevresine duygularını şöyle anlattı:

"Delirmediysem, nedeni yazdığım şarkı sözleridir. Bu beni zor günlerimde ayakta kalmamı sağlayan sebeptir. Çıktığım zaman benim albümümde ve başka arkadaşlarımın albümünde yer alacak bu şarkılarla herkes benim cezaevindeki duygularımı an be an yaşayacak."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: