''HER KADIN KISKANÇTIR'

Bülent Ersoy canlı yayında Armağan Uzun’la boşanma nedenlerini anlattı

Magazin

''HER KADIN KISKANÇTIR' Popstar Alaturka programının jüri üyesi Ersoy'un program boyunca üzgün olduğu gözlerden kaçmadı..

İşte Ersoy'un açıklaması:

"Ben kocamı son derece severek ve sayarak boşanıyorum. Hiçbir kırgınlığım ya da küskünlüğüm yok. Ben hakikaten kocama çok saygı duyuyorum. Çok efendi bir insan O. Ama biliyorsunuz ki çok talihsiz bir olay yaşadım, 20 günlük evliyken aldatıldım. Fakat kocam o olaydan sonra beni hiç aldatmadı. O olayı affettim ama bir türlü unutamadım yaşadıklarımı. Ve psikolojim bozulmaya başladı yavaş yavaş. O süreçte ben de eşime zarar vermemek için O'ndan ayrı kalmak, bensiz bırakmak istedim. Zamana ihtiyacımız vardı ama biz o zamanı bir türlü aşamadık. Kıskançlık konusuna gelince her kadın kıskançtır. Bir de böyle bir olayla karşılaşıldığı için bendeki psikolojik travma çok etkili oldu. Belki çözebilirim dedim ama çözemedim. Her şeye rağmen eşim çok kıymetli bir insandır."


Armağan Uzun ise bugün katıldığı Petek Dinçöz'ün programında şu ifadeleri kullandı:


"Hayatımda uzunca bir süre kimse olmayacak. Aşk olmayacak, aşk defterini kapattım. Tek aşkım annem."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: