Her kadının dolabında olması gereken 10 temel parça!

Moda sürekli değişse de her kadının dolabında bulunması gereken kurtarıcı parçalar vardır. İşte o parçalar...

Kadın

Her kadının dolabında olması gereken 10 temel parça! 1- DERİ CEKET
Mevsim geçişlerinin en önemli parçalarından biri olan deri ceketler tam bir kurtarıcıdır. Her kombinde havalı gözükmenizi sağlayan bu deri ceketler, kullandığınız aksesuarlar ile şık, spor veya havalı bir görünüm kazanmanızı sağlar.

2- BEYAZ T-SHIRT
Her kombinde kurtarıcı parçalardan biri olan ve her kombine uyan parça beyaz tişörtlerdir. Hem spor hem de şık görünmenizi sağlayan beyaz t-shirt, her kadının dolabında olması gereken bir parçadır.

3- KOT PANTOLON
Kot pantolon günlük kullanıma en uygun parçalardan biridir. Rahat ve basit bir şekilde kombinlenir. Siyah jean veya kot tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabılar ve takılar ile resmi gözükmenizi sağlarken, spor ayakkabılar ile de spor gözükmenizi sağlayan harika bir parçadır.

4- DÜZ SWEATSHIRT
Rahat ve kullanışlı sweatshirtler günlük kullanım için oldukça uygundur. Acil dışarı çıkmanız gerektiğinde üzerinize hemen geçirebileceğiniz ve spor gözükmenizi sağlayan bir parçadır.

5- SİYAH TAYT
Bol kazakların veya boyfriend kot ceketlerin altına giyeceğiniz siyah taytlar kusursuz görünmenizi sağlar. Günlük hayatta kolaylıkla kullanabileceğiniz siyah taytları botlarla veya spor ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz.

6- BEYAZ GÖMLEK
Her şeyle kombinlendiği için günün kurtarıcısı da olabilir. Kombinlerinize göre spor, şık veya resmi görünmenizi sağlayabilirsiniz. Düz veya desenli etekler, jean gibi parçalarla tercihinize göre kombinleyebilirsiniz.

7- KOT CEKET
Kot ceketler her kadının gözde parçasıdır. Kombinlenmesi kolay ve dışarı çıkarken serin havalarda da üzerinize alabileceğiniz bir parçadır. Boyfriend kot ceketler tercih edebilirsiniz bu size hoş bir hava katacaktır.

8- DÜZ SİYAH ELBİSE
Siyah düz elbiseler; Acil bir davette, iş görüşmesinde veya plansız bir akşam yemeğinde hemen üzerine takıp çıkabileceğiniz kurtarıcı bir parçadır. Hem kusursuz görünmenizi sağlar hem de kullandığınız aksesuarlar ile şık görünmenizi sağlayan kurtarıcı bir parçadır.

9- KALEM ETEK
Her yaşa uygun olan kalem eteklerin kombinlenmesi kolaydır. Gömlek, t-shirt, kazak gibi parçalar ile kombinlenebilir.

10- ŞAL-FULAR
Her kombini tamamlayan önemli bir parça da şal-fulardır. Kıyafetinizin havasını değiştiren ve tamamlayıcı parçalardan biridir. Sade kombinlerinizde desenli bir fular tercih ederek bambaşka görünebilirsiniz.

Sonbaharın vazgeçilmez aksesuarı: Beretler!

Sonbaharın vazgeçilmez aksesuarı: Beretler!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: