"Her Şey Seninle Güzel" sinemalarda!

Merakla beklenen romantik film "Her Şey Seninle Güzel" bugün vizyona girdi. Yönetmen koltuğunda Tatlı Küçük Yalancılar, Karadayı ve Hayat Şarkısı gibi dizilerin yönetmenliğini yapmış olan Cem Karcı oturuyor.

Kültür-Sanat

"Her Şey Seninle Güzel" sinemalarda! Her Şey Seninle Güzel filmi, hayatının aşkını kaybetmek istemeyen genç bir kadının hikayesini konu ediyor.

Deniz, başarılı bir kariyere sahip olan genç bir kadındır. Deniz'in içindeki tek yara, eski sevgilisi Emre ile yollarını ayırmış olmaktır. İkili artık ayrılmış olsalar da, zamanında aşık olduğu ve unutamadığı bu genç adam, Deniz için her zaman hayatının aşkı olarak kalır. Deniz, bir türlü unutmayı başaramadığı Emre’yi uzaktan sevmeye devam ederken, bu kez onu gerçekten kaybedeceğini anladığı bir haberle sarsılır. Hayatının aşkını kaybetmek istemeyen kadın soluğu İzmir’de alır. Fakat Deniz’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Karşısında oldukça güçlü bir rakibi olduğunu öğrenen Deniz, Bulut’tan yardım istemek zorunda kalır. Artık kimin aşkı daha büyükse mücadeleyi o kazanacaktır...

Filmin başrollerinde Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü ve İlker Aksum yer alıyor. Şebnem Aşkın'ın yapımcılığını üstlendiği romantik yapım sinemalarda aşk rüzgarları estiriyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: