HER ÜLKENİN KENDİ BRAD'İ VAR

Dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt, benzerlerinin de yolunu açıyor. Fiziksel olarak Pitt'e benzerlikleriyle dikkat çeken farklı ülkelerden ünlü erkekler, mesleklerinde de onun gibi son derece başarılılar

Magazin

HER ÜLKENİN KENDİ BRAD'İ VAR KIVANÇ TATLITUĞ (TÜRKİYE)
Türkiye'nin en yakışıklı erkeklerinden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ'a da 'Türkiye'nin Brad Pitt'i deniyor ama o, oyunculuktaki başarısıyla bundan fazlası olduğunu kanıtlıyor.

ARIS KONTOS (YUNANİSTAN)
Aktör ve model Aris Kontos, Kanada gazetesi National Post'a verdiği röportajda, sık sık Pitt ile karıştırıldığını söylüyor: "Sokakta durdurup boynuma sarılıyorlar. O yüzden çoğu zaman yüzümü saklamak zorunda kalıyorum."

MACIEJ ZAKOSCIELNY (POLONYA)
'Polonya'nın Brad Pitt'i' olarak anılan genç oyuncu Maciej Zakoscielny, Polonya'nın en popüler TV dizisi 'Day of Honor'da oynuyor. Zakoscielny'nin Pitt'e benzerliği sayesinde pek çok kadın hayranı bulunuyor.

DUNCAN JAMES (İNGİLTERE)
Ünlü İngiliz şarkıcı, hayatında aldığı en büyük komplimanın; bir gazetenin Brad Pitt'le ikisinin fotoğrafını yan yana yayınlayarak aradaki benzerlikleri göstermesi olduğunu söylüyor.

WILLIAM LEVY (KÜBA)
Adını Jennifer Lopez'in 'I'm into You' adlı şarkısına çektiği klipte rol almasıyla duyuran William Levy, yıllar önce Küba'dan Miami'ye göç etmiş. Ama yine de adından 'Latin Brad Pitt' olarak söz ettiriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: