'Her Yerde Sen' ekibi ilk bölümü birlikte izledi!

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı Karga7 Pictures yapımı “Her Yerde Sen” dizisi, geçtiğimiz akşam ilk bölümüyle FOX izleyicisiyle buluştu.

Dizi Galeri

'Her Yerde Sen' ekibi ilk bölümü birlikte izledi! Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle bu yaza damgasını vuracak “Her Yerde Sen”in oyuncuları, dizi ekibi ve FOX yöneticileri CVK Park Bosphorus Hotel’de bir araya geldi, dizini ilk bölümünü birlikte izledi.

Oyuncu kadrosunun eksiksiz katıldığı gecede, diziyi izleyici ile aynı anda ilk defa izlemenin yarattığı sinerji görülmeye değerdi.Dizideki performansları nedeniyle birbirlerini tebrik eden oyuncular, objektiflere poz vermeyi de ihmal etmedi.

“Her Yerde Sen”in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı dizinin çekimleri İstanbul'da devam ediyor.Genel Hikaye:
Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.

Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: