'Her Yerde Sen' zirvede!

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı Karga7 Pictures yapımı ‘Her Yerde Sen’, dün akşam FOX'ta ekrana gelen yeni bölümüyle en çok izlenen yapım oldu.

Dizi Galeri

'Her Yerde Sen' zirvede! 2 HAFTADIR 3 KATEGORİNİN LİDERİ!

Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle Cuma akşamları FOX'ta ekrana gelen ‘Her Yerde Sen’, 4. bölümüyle de 3 ana kategorinin birincisi oldu. Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı ‘Her Yerde Sen’, geçtiğimiz Cuma gününün ardından bu hafta da TOTAL 5+ hedef kitlede 5.60 reyting ve 19.52 share, AB hedef kitlede 5.34 reyting ve 20.35 share, ABC1 20+ hedef kitlede 5,05 reyting ve 18.60 share alarak en çok izlenen yapım oldu.

Karga7 Pictures imzalı, başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı ‘Her Yerde Sen’in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

‘Her Yerde Sen’ yeni bölümüyle 13 Temmuz Cuma saat 20.00’de FOX’ta.

Genel Hikaye:
Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.

Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: