'Her Yerde Sen'in ikinci teaserı yayınlandı!

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı Karga 7 Pictures yapımı “Her Yerde Sen” dizisinin 2. teaser’ı görücüye çıktı.

Dizi Galeri

'Her Yerde Sen'in ikinci teaserı yayınlandı! BEKLENMEDİK KARŞILAŞMA

Haziran ayında FOX’ta yayınlanacak olan “Her Yerde Sen”in 2. teaser'ı sosyal medyada büyük ilgi gördü. Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle bu yazın iddialı projeleri arasında yerini almaya hazırlanan “Her Yerde Sen”in teaser’ında hayatına yeni bir başlangıç yapan Demir (Furkan Andıç) ile hayallerinin peşinden koşan Selin’in (Aybüke Pusat) aynı evde yaşamak zorunda kalışının yanı sıra, bir de aynı iş yerinde beklenmedik karşılaşmaları ekrana geliyor.

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı “Her Yerde Sen”in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu da yer alıyor.

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı “Her Yerde Sen” dizisi, Haziran’da FOX’ta.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: