Hera Aslan sessizliğini bozdu!

Ozan Doğulu ve Ece Yosmalıoğlu'nun boşanmasına neden olarak gösterilen şarkıcı Hera Aslan, Hürriyet'e verdiği röportajda Doğulu ile devam eden ilişkisi ve yuva yıkan kadın olarak gösterilmesi hakkında konuştu.

Magazin

Hera Aslan sessizliğini bozdu! Geçtiğimiz haziran ayında boşanan Ozan Doğulu ve Ece Yosmalıoğlu'nun boşanma sebebi olarak şarkıcı Hera Aslan gösteriliyordu. Ozan Doğulu ile 6 aydır aşk yaşadığını söyleyen Aslan, "Boşanmaya sebep ben değildim. Sadece dışarıdan izledim. Ozan da bu süreçte bana arkadaşça destek oldu. Ayrılmalarında kendimde bir pay görmediğim için vicdanım rahat" dedi.

Ozan Doğulu-Hera aşkı tam gaz devam ediyor

Ozan Doğulu-Hera aşkı tam gaz devam ediyorHera Aslan boşanma ile ilgili sorulara şu cevabı verdi:
"Ayrılık sebebi ben değilim. Sanırım onların uzun süredir bir problemleri varmış. Bunu bilmiyordum. Hatta boşandıkları gün, bir gazeteye röportaj vermeye gitmiştim. O gün telefonla arayıp, “Ozan ayrıldı, sebebi siz misiniz” diye sordular. Benim haberim bile yoktu. Sadece bir müzikal çalışmamız olmuştu. Bizim ilişkimiz boşandıktan sonra başladı. O ana kadar patron ve sanatçıydık."

Ozan Doğulu'ya çok aşık olduğunu dile getiren Aslan, ilişkileri hakkında şöyle konuştu: "Yazın çok sık işlere gittik. Temmuz ayıydı. Onun çok üzgün olduğu bir dönemdi. Ben de onun yanında olmak istedim. Ona şefkat gösterdim. Bana olan ilgisini de o dönemde fark ettim. Genelde çapkın gibi lanse ediliyor ama hiç öyle değil. En güven duyduğum ilişkimi yaşıyorum."

Hera'nın 'Vole'si gol oldu!

Hera'nın 'Vole'si gol oldu!Ece-Ozan Doğulu çifti de boşandı!

Ece-Ozan Doğulu çifti de boşandı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: