Herkes ne diyeceğini merak ediyordu! Ezgi Mola'dan ilk açıklama geldi!

Geçen yıl Batman’da İpek Er’e cinsel saldırıda bulunup intihara sürüklediği suçlamasıyla yargılanan Uzman Çavuş Musa Orhan'a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan Ezgi Mola’dan konuyla ilgili ilk açıklama geldi.

Magazin

Herkes ne diyeceğini merak ediyordu! Ezgi Mola'dan ilk açıklama geldi! Ezgi Mola hakkında, geçen yıl Batman'da İpek Er'e cinsel saldırıda bulunup intihara sürüklediği suçlamasıyla yargılanan Uzman Çavuş Musa Orhan'a hakaret ettiği gerekçesiyle dava açılmıştı. Ankara 31'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak Mola'nın 2 yıl 4 aya kadar hapsi istenmişti.

Olayın duyulmasının ardından sosyal medyada Ezgi Mola’ya destek mesajları yağdı. Mola gördüğü destek için teşekkür etti. Ezgi Mola, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; "Yalnız olmadığımı böylesine hissetmek çok güzel canlar. Hepinize çok teşekkür ederim, sizleri çok seviyorum ve biliyorum ki bizleri sevgi kurtaracak."


Ezgi Mola'ya destek yağdı:

Ezgi Mola'ya destek yağdı: "Yalnız Değilsin Ezgi Mola"Serenay Sarıkaya'nın Ezgi Mola paylaşımı olay oldu!

Serenay Sarıkaya'nın Ezgi Mola paylaşımı olay oldu!Ezgi Mola nar kırdı! Görüntüler sosyal medyada olay oldu!

Ezgi Mola nar kırdı! Görüntüler sosyal medyada olay oldu!Ezgi Mola'dan güldüren burç yorumları...

Ezgi Mola'dan güldüren burç yorumları...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: