HERKES NİHAT'A POZ VERDİ!

gerçekleşen burjuva bar revolution vol 11 'in ev sahibi nihat odabaşı idi...

Magazin

HERKES  NİHAT'A POZ VERDİ! Salı gecceleri Longtable Burjuva Bar'da klasikleşen ve Istanbul gecce hayatına damgasını vuran 'Revolution Party' serisi ünlüleri ağırlamaya devam ediyor. Yaratıcı ve farklı bakış açısıyla gecce hayatında eğlence ihtilallerine devam eden Çapa-Marka ekibi bu çok özel parti ile yine olay yarattı.

Öncesinde Kenan Doğulu, Ece Sükan, A46 ve Şamdan gibi ünlü ve başarılı isimlerin ev sahipliği yaptığı partilerin bu haftaki ev sahibi, ünü ülke sınırlarını aşmış fotoğrafçı Nihat Odabaşı'ydı.

Geçmişte Heidi Klum, Elizabeth Hurley, Ajda Pekkan ve Gülben Ergen gibi bir çok ünlü ismin fotoğrafını çeken ünlü fotografçı Nihat Odabaşı'nın dostlarıyla ve gelen konuklarla yakından ilgilendiği geccenin konsepti ise bir hayli ilginçti: 'Strike A Pose – Poz Ver'

Bu parti için Nihat Odabaşı ve Çapa-marka ekibi bir çok sürpriz hazırladı. Longtable içerisinde Nihat Odabaşı'nın 'Poz Vermenin İncelikleri' üzerine yazılar yazdığı karton baloncuklar asılıydı. Gelen tüm konuklara Nihat Odabaşı maskesi dağıtıldı.

bir çok ünlü simanın katıldığı partiyle, Longtable bir kez daha İstanbul geccelerinin dekorasyonu, yemekleri ve farklı eğlence konseptleriyle en farklı mekanlarından biri olduğunu kanıtladı.

GECCEDEN NOTLAR

- Geccede gelen konuklara Nihat Odabaşı maskeleri dağıtıldı.

- Nihat Odabaşı gelen konukları kapıda karşıladı.

- Longtable kapısında büyük bir yoğunluk yaşandı.geç saatlere kadar süren party için kapıya ışıklardan bir studyo kuruldu..

- Nihat Odabaşı bu gecce için, Longtable girişindek hazırlanan küçük platformda ünlü simaların fotoğrafını çekti.

- Nihat Odabaşı, bir çok arkadaşının fotografını, makinesiyle çekti. Ayrıca hızını alamayıp kendi özel arşivi için, yakın dostlarını mekan içerisinde fotoğrafladı.

- Şebnem Dereli, eşi Mehmet Dereli'nin Longtable'da hazırladığı sürpriz doğum günü partisini yakın dostları Şebnem Işık, Alegra Levi, Ayşe Erdem, Pınar Tezcan'ın olduğu kalabalık bir masada kutladı.

- Esin Maraşlıoğlu gecceye kızı Melisa Mızraklıoğlu ile katıldı.

- Süreyya Yalçın, akşam yemeği için geldiği Longtable'a sevgilisi Burak Hatipoğlu ile katıldı. O sırada mekanda bulunan Süreyya Yalçın'ın eski eşi Önder Bekersin ve Irmak Atuk çiftiyle pişti oldu.

- Eda Taşpınar ise salı partilerinin müdavimi oldu. 'I Love Tuesdays' çerçevesinin önünde poz vermeyi ihmal etmedi.

- Nihat Odabaşı'nın ailesi ile Gülben Ergen başbaşa akşam yemeği yediler. Nihat Odabaşı ise Gülben Ergen ile samimi pozlar verdi.

- Gecceye katılan diğer isimlerse Murat - Arzu Atabarut çifti, Heves Ekinci, Erdil Yaşaroğlu ve Begüm Kütük çifti, Demet Akalın, Yonca Evcimik, Hakan Kosif ve Brezilyalı manken sevgilisi, Kaan Boyner, Seben Koçibey, Sinem Bayer, Cüneyt Kurt, Ayfer Toprak, Baran Süzer, Didem Uzel geccede göze çarpan diğer isimlerdi.

- Neslişah Alkoçlar sevgilisi olmadan gecceye katıldı.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: