HERKES ONLARA HAYRAN, YA ONLAR?

SİNEMA VE SAHNE DÜNYASININ ÜNLÜ İSİMLERİ, PEK ÇOK KİŞİ İÇİN HAYRANLIK DUYULAN, ÇOK BEĞENİLEN KİŞİLERDİR; ŞÖHRETLİ İNSANLARIN DA HAYRANLIK DUYDUĞU İSİMLER OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?

Magazin

HERKES ONLARA HAYRAN, YA ONLAR? İşte, magazin dünyasının bazı ünlülerinin kendilerine idol olarak gördükleri ünlüler...

NURGÜL YEŞİLÇAY: Rol aldığı dizileri yüksek reyting alan Yeşilçay, yeni nesil oyuncular içinde en başarılarından biri olarak gösteriliyor. Yeşilçay, İkinci Bahar dizisinde kızını oynadığı Türkan Şoray'ın işine olan sevgisine ve disiplinine hayranlık duyuyor.

HADİSE: Belçika'da yaşayan başarılı genç şarkıcı Hadise, bir röportajında, çocukken aynanın karşısına geçip hayalinin Ebru Gündeş gibi şarkı söylemeye çalışmak olduğunu açıklamıştı. Hadise, sanatçıyı her yönüyle beğendiğini ve örnek aldığını söylüyor.

YASEMİN ERGENE: Güzel oyuncu tam bir Meltem Cumbul hayranı. Ergene "Ona bayılıyorum. Filmlerine büyük sevgi ve saygı duyuyorum. Oyunculuk adına idolüm Meltem Cumbul'dur. En büyük hayalim onunla bir filmde rol almak' diyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: