Herkes onu konuşuyor! "Acun abi beatbox yapacağım"

Şeyma Subaşı ile olan evliliğini bitiren Acun Ilıcalı, adliye çıkışı basın mensuplarına açıklamada bulunurken bir vatandaşın, "Acun abi beatbox yapacağım" diye bağırması dikkati çekti.

Magazin

Herkes onu konuşuyor! "Acun abi beatbox yapacağım" Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın boşanması olay oldu. Fakat sosyal medyada en az boşanma kadar bir olay daha konuşuldu. Boşanma davasının ardından Acun Ilıcalı, adliye çıkışında açıklamalarda bulunurken bir vatandaşın "Acun abi beatbox yapacağım" diye bağırması adeta sosyal medyayı salladı. Bir çok Instagram kullanıcısı o videoyu paylaşarak konuyla ilgili esprili yorumlarda bulundu.

Video yüklenemedi..."ACUN ABİ BEATBOX YAPACAĞIM" NE DEMEK?

Acun Ilıcalı'nın 'Yetenek Sizsiniz' isimli yarışma programına bir çok yarışmacı katılmıştı ama içlerinden beatbox yapanlar fenomen olmuştu. Bir dönem "Acun abi ben Almanya'dan geliyom, beatbox yapcam" repliği sosyal medyada oldukça popüler olmuş ve adına başlık açılarak çeşitli videolar paylaşılmıştı. Acun Ilıcalı'nın konuşması sırasında bağıran vatandaş da o repliğe göndermede bulunarak sosyal medyayı salladı.

BEATBOX: Beatbox kişinin hiçbir müzik aleti kullanmadan ağız, dudak, dil ve diğer organlarını kullanarak müzik oluşturmasına denir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: