HERKES ONU MANKEN SANIYOR

Bir dönem podyumların aranılan isimlerinden olan Didem Uzel, mankenliği bırakalı uzun zaman olmasına rağmen hala 'manken' olarak anıldığını söyledi. Uzel, sunuculuk ve oyunculuğu çok daha uzun zamandır yaptığını belirtti.

Magazin

HERKES ONU MANKEN SANIYOR Atv'de Gülben Ergen'in 'Sürpriz' programına konuk olan Didem Uzel, Ergen'in programında hemen herkesin yaptığı bir yanlışı düzeltme ihtiyacı hissetti.

Herkesin kendisini hala manken sandığını söyleyen Uzel, 'Minik bir şeyi düzeltelim. Ben 10 yıldır podyuma çıkmıyorum. Bu fiziği koruduğum için beni hala modellik yapıyorum zannediyorsunuz. 99'da bıraktım. Çünkü ben 94 yılından beri hem sunuculuk yapıyordum hem de oyunculuk. Sonra tiyatro eğitimi aldım 2 yıl Müjdat Gezen Tiyatro Merkezi'nde. Ben 6 sene sadece modellik yaptım. Aslında hesaplarsak 94'ten beri sunuculuk ve oyunculuğu mankenlikten daha çok zamandır yapıyorum' diye konuştu.

TELEVİZYONGAZETESİ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: