HERKES ŞARKICI OLABİLİR!

Son kliplerinde hayranlarından gelen istek üzerine muhafazakar bir tavır takındığını söyleyen Ebru Polat, 'Hadise bana örnek oldu. Artık seksiliğimin üzerini örtmeyeceğim. Tepki çekmeden de hem seksi hem de başarılı bir sanatçı olabilirsiniz' dedi...

Magazin

HERKES ŞARKICI OLABİLİR! SEKSİ BİR KLİP ÇEKECEĞİM
Sezen Aksu'dan aldığım 'Seni Yerler' adlı parçaya Maldivler'de klip çekeceğim. Daha önce 2 klip çektim. O kliplerde daha kapalı ve muhafazakardım. Seksilikten uzak durmaya çalıştım. Çünkü zaten seksi bir bayansanız ve kliplerinizde dansınızla, kıyafetinizle de bunu yansıtıyorsanız, tepki alabiliyorsunuz. Fakat Maldivlerde çekeceğim klip, kıpır kıpır dansların olduğu seksi bir klip olacak.

HADİSE BANA ÖRNEK OLDU
Eski kliplerimde çok daha rahat ve seksiydim. Sonra hayranlarım üzerime çok geldi. 30 bin kişilik bir fan grubum var. Onlar, 'Ebru açık olmanı istemiyoruz' dedi. Bu beni biraz kısıtladı. Ben kapandım fakat Hadise bana örnek oldu. Seksi bir bayanın da başarıyı yakalayacağını gösterdi. Ben de seksiliğimin üzerini örtmemeye, artık bunu saklamamaya karar verdim.

SEZEN AKSU'NUN GÜVENİNE LAYIK OLMAYA ÇALIŞTIM
Hayatımda hiçbir şeye göstermediğim özeni bu albüme gösterdim çünkü bu albümde Sezen Aksu şarkıları var. Kendisinin bana duyduğu güvene layık olmalıydım ve bunun için çok çalıştım. Yaptığım işle konuşulmak için çok özen gösterdim ve sonuçta ortaya iyi bir albüm çıktığını düşünüyorum. Belki de içerisinde Sezen Aksu şarkısı olduğu için kimse albüm hakkında kötü yorumda bulunmuyor. Çok kaliteli olduğunu söylüyorlar. Biliyorsunuz Sezen Aksu güvenmediği kimseye şarkı vermez.

HERKES ŞARKICI OLABİLİR
Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Bir dönem avukatlık da yaptım. Avukatlık çok onurlu bir meslek ama bana göre değil. Ben şarkı söylemeyi çok seviyorum. İnsan kendini hangi meslekte mutlu hissediyorsa onu yapmalı. Şarkıcılık, oyunculuk nankör meslekler. 50 yaşına gelince bu meslekleri icra edemeyebilirsin. Belki yaşlandığımda mesleğimi yaparım. Bence avukat doktor hiç fark etmez. Yeteneği olan herkes şarkıcılık yapabilir.

BİZİM EV PARİS MODA HAFTASI GİBİDİR
Farklı bir kültür ve aile yapısından geliyorum. Ailem varlıklıydı. Ben çok küçük yaşlardan itibaren böyle büyüdüm. Genelde şarkıcıları küçümsüyorlar. İyi ve marka giyinemez sanıyorlar. Böyle bir kanının çok saçma olduğunu düşünüyorum. En iyi kıyafetleri giydim o yüzden bu konuda alt yapım var. Bizim ev Paris Moda Haftası gibidir. Annem, kardeşim, ben evde hep şık kıyafetlerle dolaşırız.

KORUMAM 7\24 YANIMDADIR
Bir bayan korumam var. Galatasaray kulübünde oynayan Semiha Karagöz. Evde, sokakta, işte 7\24 başımdadır. Bir ara eski erkek arkadaşıma karşı tedbir olsun diye koruma tutmuştum. Şimdi hep yanımda. Erkek korumaya karşıyım, bayan olursa iki arkadaş gibi oluyorsunuz.

İKONCAN OLMAK İSTEMİYORUM
Ben imaj-maker gibiyim. Moda konusunda çok dikkatli ve zevkliyimdir. Ben de marka tutkusu var. Yapılan bir ankette pop müziğin ikoncanı ve genç kızların kıyafet konusunda en çok örnek aldığı isim seçilmişim. Bu beni sevindirdi ama ikoncan olmak istemiyorum. O kelime çok hoşuma gitmiyor. Onlar biraz çakma giyiniyor. Hayatımda çakma bir şey asla giymem de, kullanmam da.

YENİ BİR DİZİYE BAŞLIYORUM
Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri aldım. Mayıs ayında TRT'de yayınlanacak olan diziye başlıyorum. Oyunculukta kendime çok güveniyorum. En az şarkıcılık kadar oyunculuğu da seviyorum. Dizinin yapımcısı Sait Polat. Tesadüfen soyadlarımız da aynı. Sinema filminde oynamayı hiç düşünmüyorum. Diziler daha uzun soluklu geliyor bana.

ATLETİK VÜCUDUMU SPORA BORÇLUYUM
Gün içinde muhakkak üç öğün yemeğimi yerim ve öğünlerin arasında 2 saat arayla mutlaka ufak tefek bir şeyler atıştırırım. Bu atıştırmalarım genellikle meyvelerle olur. Metabolizmanızı ne kadar çok çalıştırırsanız formunuzu o kadar iyi ve kolay korursunuz. Formumu en çok spor yapmaya borçluyum. Haftanın 4 günü spor yapıyorum. Küçük yaşlardan beri spor yaptığım için atletik bir fiziğim var.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: