HERKESİ ŞAŞIRTAN BENZERLİK!

‘Valide Sultan’ın gençliğini canlandırmak için ‘Muhteşem Yüzyıl’ ekibine dahil olan Evrim Alasya’yı görenler, Nebahat Çehre ile Alasya’yı birbirinden ayırt edemedi. Nebahat Çehre, Evrim Alasya'nın Muhteşem Yüzyıl’daki oyunculuğu için “Görünce şoke oldum” dedi.

Magazin

HERKESİ ŞAŞIRTAN BENZERLİK! Muhteşem Yüzyıl’ın çarşamba günü yayınlanan bölümüne Nebahat Çehre’nin gençliğini canlandıran Evrim Alasya damga vurdu.Valide Sultan’ı oynayan Nebahat Çehre’ye birebir benzerliği dikkat çeken Alasya’yı ekranda görenler, Çehre’nin makyaj hilesiyle gençleştirildiğini sandı. İşin aslı ise daha sonra ortaya çıktı. Evrim Alasya’yı ekranda görünce şaşıran isimlerin başında da elbette Nebahat Çehre vardı.

“Görünce şoke oldum” diyen Nebahat Çehre, “Evrim Alasya’yı dizinin ‘Nigar Kalfa’sı Filiz Ahmet buldu, onun arkadaşı. Evrim daha önce Gönülçelen dizisinde oynamış. Filiz ona ‘Nebahat Çehre’nin gençliğini sana oynatacağız’ demiş. Evrim’e bakınca gençliğimi gördüm. Rol için çok da çalışmış. Dizideki mimiklerimi, bakışlarımı da almış, çok başarılıydı. İlk gördüğümde tepkim ‘Bana çok benziyor’ oldu. Settekiler ise ‘İnanamıyorum’ demişler. Şoför arkadaş bile Evrim’i görünce ‘Biraz önce Nebahat Hanım’ı bıraktım, bu nasıl olur?’ diye şaşırmış” diyerek Evrim Alasya’yı görenlerin ve kendisinin hayretini dile getirdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: