'HEYECANIM CANLI YAYINDANDI'

Bülent Ersoy'un TRT'nin 'Akşam Sefası' adlı eğlence programında beraber şarkı söylediği TRT'nin kadrolu sanat müziği sanatçısı Nusret Yılmaz'la yaptığı diyalog gündeme oturdu!

Magazin

'HEYECANIM CANLI YAYINDANDI' Programda Yılmaz'ın 'Heyecanlıyım, hakikaten öyle' sözlerinin ardından Bülent Ersoy, 'Ben de çok derinden mi baktım o kadar?' demişti. Genç solistin 'Bilmiyorum o takdir size ait' şeklindeki tepkisine Ersoy o çok konuşulan 'Ay TRT'de olmasaydı, bir başka türlü bakardım heralde' şeklindeki sözleri sarf etmişti.

Gündemi meşgul eden bu konuyla ilgili konuşan Nusret Yılmaz, tartışmalı diyalogun başında dile getirdiği heyecanın Bülent Ersoy'la ilgili değil, canlı yayınla ilgili olduğunu söyleyerek şöyle devam etti: 'Bülent Hanım'la aynı sahnede olmak ve şarkı söylemek tabii ki çok önemli ancak ben heyecanlıyım derken canlı yayın heyecanından bahsetmiştim. Bülent Hanım'la diyalogumuz abartılmamalı. Başka bir şey anlaşılmasın. Zaten ben evliyim ve eşim altı aylık hamile.'

TRT'nin kadrolu sanatçısı olduğunu söyleyen Yılmaz, polemiklerde yer almasının kendine zarar verebileceğini belirtti. Nusret Yılmaz, 'TRT olmasa, başka kanal olsa da fark etmez. Bülent Hanım'ın sözlerini iltifat olarak aldım' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: