HEYETLER OTELE 80 KIZ GETİRDİ, ORTALIK KARIŞTI!

Gürcistan ve Ermenistan heyetlerinin NATO Zirvesi’nde kaldıkları otele hayat kadını getirdiği haberleri, krize yol açtı.

Magazin

HEYETLER OTELE 80 KIZ GETİRDİ, ORTALIK KARIŞTI! Portekiz'in başkenti Lizbon'da yapılan NATO Zirvesi'ne gözlemci olarak katılan Gürcistan ve Ermenistan heyetlerinin kaldıkları lüks otele 80 hayat kadını getirdiğine yönelik haberler, Tiflis'te siyasi krize yol açtı.

Muhalefet olayla ilgili soruşturma açılması çağrısı yaparken, Meclis Başkanvekili Mikheil Machavarini iddiaların Rusya'nın Gürcistan'ın diplomatik başarılarını karalama oyunu olduğunu öne sürdü.

İlk olarak Portekiz'de yayınlanan Carreio da Manha Gazetesi'nde yer alan haberde, hayat kadınlarına otele girebilmeleri için katılımcılara dağıtılan kartlardan takıldığı öne sürülmüştü.

Haberde, zirve için Lizbon'da bulunan Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin de aynı otelde kaldığı ve verilen partinin gürültüsünden şikayetçi olduğu kaydedilmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: