Hilal Altınbilek'ten 'Çocuklar Sana Emanet' paylaşımı!

"Çocuklar Sana Emanet" adlı filmin başrol oyuncusu Hilal Altınbilek, Engin Akyürek ve Çağan Irmak'ın da olduğu bir kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin

Hilal Altınbilek'ten 'Çocuklar Sana Emanet' paylaşımı! Ünlü oyuncu Engin Akyürek ile "Çocuklar Sana Emanet" adlı sinema filminde başrolü paylaşan oyuncu Hilal Altınbilek, sosyal medya hesabı Instagram'dan film ile ilgili bir paylaşım yaptı.

Hilal Altınbilek, Engin Akyürek ve Çağan Irmak'la birlikte yer aldığı kareyi "Çocuklar Sana Emanet" etiketiyle paylaştı. Paylaşıma çok sayıda beğeni ve yorum geldi.

Çağan Irmak'ın senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini de yaptığı "Çocuklar Sana Emanet"in çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul'da başlamıştı. Filmde rol alan Ogün Kaptanoğlu, Alper Düzen de setten fotoğraflar paylaştılar.

Yapımcılığını Şükrü Avşar'ın üstlendiği filmde Engin Akyürek, mutlu bir evliliği ve hayatı olan ama o hayatı geçirdiği trafik kazasıyla dağılan Kerem adlı bir mimarı canlandıracak. "Çocuklar Sana Emanet", Kerem'in gerilim dolu hikayesini anlatacak.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYNIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: