HİLAL CEBECİ'DEN YANIT GECİKMEDİ!

Hilal Cebeci Acun Medya'nın o açıklamasına tepkili.Ünlü şarkıcı Cebeci, Acun Ilıcalı'nın sunacağı Yok Böyle Dans'ın kadrosunda yer alacağını Twitter'dan takipçilerine duyurmuştu. Cebeci'nin Twit'lerinin ardından akşam saatlerinde Acun Medya tarafından bir açıklama yapıldı ve ünlü şarkıcının Yok Böyle Dans'ta yer almadığı bildirildi. Acun Medya tarafından yapılan açıklamaya Hilal Cebeci'nin yanıtı ise yine Twitter'dan geldi.

Magazin

HİLAL CEBECİ'DEN YANIT GECİKMEDİ! Yok Böyle Dans yarışması için kendisine teklif getirildiğini kaydeden Cebeci, konuyu Twitter'dan erken duyurmasının Acun Medya'nın hoşuna gitmediğini bu nedenle böyle bir açıklama yapıldığını savundu. Bir daha Acun Medya'nın hiçbir projesinde yer almayacağını da duyuran Cebeci Twitter'a bakın neler yazdı:

- Onlara çok kırgınım birdaha bu yapım şirketinden gelicek hiçbir projede yer almayacağımı bildiririm.

- Acun medya yapım şirketi bu açıklamadan hoşlanmamış ve böyle birşey olmadığını söylemiştir beni yalancı durumuna düşürdükleri için.

- Yok böyle dans adlı yarışma için bana teklifte bulunulmuştur..Bu konuyla ilgili birçok kez görüşülmüştür. Ben twittardan açıklama yaptığm için.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: