Hilmi Cem danstan vazgeçmiyor!

"Survivor"un son şampiyonu Hilmi Cem İntepe, Akşam'dan ERÇİN DAĞ EYSEN'e bir röportaj verdi. İşte o röportaj...

Magazin

Hilmi Cem danstan vazgeçmiyor! Oyunculuk macerasına Muhteşem Yüzyıl'la başlayan Çalıkuşu'yla devam eden Hilmi Cem İntepe, ilk göz ağrısı danstan vazgeçmem diyor.

Sizi ilk olarak Yetenek Sizsiniz adlı yarışmada izlemiştik...
Yarışmaya katılmaktaki amacım spor okulumun tanıtımını yapmaktı. Ama kaderimde varmış ki bunun ardından Survivor'a transfer oldum.

O yarışmada birinci olabileceğiniz hiç aklınıza gelir miydi?
Bazı günler 'bir ayı çıkaramam' diye düşündüğüm zamanlar oldu. Son üçe kaldığımda hala birinci olabileceğimi düşünmüyordum.

Küçük yaşlardan beri dans ediyorsunuz. Oyunculuk aklınızdan geçiyor muydu?
Hayır... Survivor sonrası oyunculuk teklifi gelince ‘Neden olmasın?’ dedim. Zaten dans ederken sahnede rahat hissettiğini seyirciye aktarman gerekiyor. O yüzden oyunculuğa rahat adapte oldum.

Çalıkuşu'nda canlandırdığınız Yusuf bıçkın bir karakter. Sizin de Benzer yönleriniz var mı?
Pek yok aslında. Duygusal biriyim, yerine göre konuşmayı ve davranmayı severim.

DAHA ÇOK ÇALIŞMAM GEREKİYOR

Oyunculuk başladıktan sonra da dans benim için her zaman birinci plandaydı. Ama şimdi bulunduğum sektörün acemisiyim. Oyunculukta iyi olmak istiyorum o yüzden önceliği oyunculuğa vermem lazım. Dans benim için altın bilezik. Yani ikisinin de yeri ayrı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: