HINCAL DESTEK VERİYOR

Hıncal Uluç, Kanal D'de yayınlanan Akasya Durağı isimli dizideki genç oyuncu Pelin Sönmez'e dikkat çekiyor.

Magazin

HINCAL DESTEK VERİYOR İşte Hıncal Uluç'un yazısı şöyle:

Akasya Durağı!..

TATİL ya.. Vakit bol ya.. Biraz Televizyon seyrettim.. Özelikle de Akasya Durağı'nı..
Niye?..

Kanal 1'deki ömrü kısa olan yeni Tele Pazar'daki genç sunucumuz Pelin Sönmez'i de Türker Ağabeye (İnanoğlu) emanet etmiştik de ondan..

'Pelin'i de' dedim ya..

İlk Tele Pazar'da sunuculuk yaparak şov dünyasına adım atan Nehir Erdoğan da Türker Ağabeyin Yabancı Damat dizisiyle 'Yıldızlar' safına katılmıştı.. Koçum Benim'deki Pelin rolünde ısındıktan sonra, tesadüfe bakar mısınız?..

Dahası.. Nehir şimdi Fadime'de oynuyor, Cezmi Baskın'ın kızı rolünde.. Pelin de Akasya Durağı'nda Cezmi Baskın'ın kızı..

Akasya Durağı çok hoş, ilgiyle izlenen, sıcak bir aile dizisi.. Pelin de ekrana yakışmış.. Bu ısınma rolünün ardından onu da parlak bir geleceğin beklediğini söyleyebilirim.. Ufku da geniş.. Çünkü o başarılı bir pop şarkıcısı ayni zamanda.. CD'sini dinlemiş, bayılmış, zaten öyle tanışıp Tele Pazar'a almıştık. Aynen Nehir gibi çok yetenekliydi canlı yayın sunuculuğu ve stüdyo dışı röportajlarında.. Oyunculuğu da başaracak.

Yolun açık olsun Pelin!..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: