HINCAL ÖLENE DEK SEVGİLİM!

Bir haftadır Serkan isimli bir işadamı ile birlikte olduğunu açıklayan manken Ece Gürsel, yere bir magazin dergisine konuştu: Nefes aldığım sürece Hıncal benim sevgilim kalacak..

Magazin

HINCAL ÖLENE DEK SEVGİLİM! Ece Gürsel Eskişehir'de yayımlanan bir magazin dergisine verdiği röportajda aşk ve iş hayatıyla ilgili detaylı açıklamalarda bulundu. Eskişehirspor'un eski futbolcularından Tayfun Gürsel'in kızı olan Ece, derginin kapağında da Es-Es formasıyla yer aldı. BEN DE ONUN...

Önceki gün bir açılışta Serkan isimli bir işadamı ile birlikte olduğu söyleyen Ece Gürsel, dergideki röportajında Hıncal Uluç'la olan yakınlığına da açıklık getirdi: 'Hıncal benim hayatımın çok özel bir yerinde. Tanışmamız, samimiyetimiz, her zaman çok yanlış aksedildi.

Bizim de işimize gelen bir olay haline geldi. O nefes aldığım sürece benim sevgilim olarak kalacak. Ben de onun sevgilisi olarak kalacağım.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: