Hıncal Uluç'tan Acun Ilıcalı'ya 'Exxen' eleştirisi!

Hıncal Uluç, Avrupa maçlarını 'Exxen' platformunda yayınlayan Acun Ilıcalı'ya çok sert sözlerle seslendi. "Acun milyarlarını artırmak için Exxen'i kullanıyor" diyen gazeteci, "Ses ve görüntüler bozuk. Ara ara da ekran donuyor" ifadelerini kullandı.

Magazin

Hıncal Uluç'tan Acun Ilıcalı'ya 'Exxen' eleştirisi! Usta gazeteci Hıncal Uluç, Sabah Gazetesi'nde yer alan köşesinde Avrupa maçlarını Exxen'de yayınlayan Acun Ilıcalı'yı çok sert sözlerle eleştirdi. "Acun'a milyarlar yetmedi" diyen Uluç, Exxen'in maçları bir dakika geriden yayınladığını belirtti.

İşte Hıncal Uluç'un bugünkü yazısından o bölüm..

Acun'a milyarlar yetmedi. Şimdi de Avrupa maçlarının yayın hakkını almış. Exxen'e abone olmanız yetmiyor. Bir de "O paket"e abone olacaksınız.

500 kâğıt daha..

Maçları internet üzerinden yayınlıyor. Ben de UEFA resmi sitesinden dakika dakika maçı anlatan ve yorumlayan resmi görevliyi takip ediyorum ya.. Fark ettim ki, Exxen maçı bir dakika geriden takip ediyor. İnternet yayını nerelerden dolanıp geliyorsa maçı bir dakika geciktiriyor Exxen.. Mesela, Pelkas'ın penaltıyı kaçırdığını ben tabletimde okuduğumda, ekranda Pelkas daha topun başına gelmemişti.

Biri "Penaltı kaçtı galiba" dedi. "Hıncal Ağbi'nin suratına baksanıza.." Sadece geriden gelse iyi.. Ses ve görüntüler bozuk. Ara ara da ekran donuyor.

Haftaya gene Avrupa maçlarımız var. Millet gene ızdırap çekecek.. Hem D-Smart, hem de Digiturk'te kanalları olan Acun bunları kullanmıyor, milyarlarını artırmak için Exxen'i kullanıyor..

Peki en büyük eğlencesi futbol izlemek olan halkı düşünen kim olacak bu ülkede?.

Futbol Federasyonu mu?.

Güldürmeyin beni..

Spor Bakanı mı?.

Yetkisi yok..

Acun'a "Avrupa maçlarını internetten değil, sahibi olduğun kanallardan ver" diyecek ve dediğini yaptıracak bir tek kişi biliyorum.

Kendisi de futboldan gelme Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan..

Ayrıca bu ülkede işlerin en hızlı sonuca bağlanması, ancak Başkan el koyarsa mümkün oluyor, öğrendik artık..
Dünyanın başkenti New York'ta dünyaya meydan okuyan, gökleri delen Türkevi, arkasında Erdoğan olmasa bu kadar zamanda biter miydi, sanırsınız?.

Lütfen Başkan lütfen.. Şu Acun'u çağır, ne olur?.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: