HİNDİSTAN'DAYMIŞ AMA HABERİ YOK!

Cansu Dere, katıldığı programda basında çıkan 15 gündür Hindistan'da olduğu yönündeki haberlere değindi.

Magazin

HİNDİSTAN'DAYMIŞ AMA HABERİ YOK! TRT 2'de ekrana gelen Tuluhan Tekelioğlu'nun sunduğu 'Boğaziçi'nden' programına konuk olan oyuncu Cansu Dere, basında çıkan haberlerin ne kadar ilginç olabileceğine yönelik bir örnek verdi.

'Hindistan'a ağlama dersleri almaya gittiği' yönünde basında çıkan haberlere değinen Cansu Dere, 'Yok, buradaydım. Hindistan'a öyle bir yolculuğum olmadı' diye konuştu.

Tekelioğlu, 'Nereden çıkıyor bu haberler?' sorusunu yöneltince Cansu Dere, 'Bilmem, ben de sabah uyandığımda gazetede görüyorum. 15 gündür Hindistan'da olduğumu. Buradaydım, hiçbir yere gitmedim' ifadelerini kullandı.

Bu haberleri yapanların ruh hallerini ve nasıl çalıştılarını merak ettiğini belirten Cansu Dere, belki de haberi yapan kişinin Hindistan'a gitme isteği olduğu için böyle birşey yapmış olabileceğini anlattı.

Şu anda tatil yapmakta olduğunu belirten Cansu Dere, dizi çekimlerinin Ağustos ayında başlayacağını anlattı. 3 bölümlük senaryonun elinde olduğunu ve oynayacağı karaktere hazırlandığını belirten Dere, 'Kurgusu, diyalogları o kadar güzel ki... Biraz alışılagelmiş dizilerin dışında birşey. O beni çok heyecanlandırıyor' dedi.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: