Hippi Trend

Geçmiş yıllara damgasını vuran akım, önümüzdeki yıllara da damga vuracağa benziyor!

Kadın

Hippi Trend Saçlar yarım toplanmış; hatta toplama eylemini gerçekleştiren tutamlar hafif bir şekilde örülmüş. Üzerimizde desenli bir kazak, altımızda bol paça pantolon. Veya alnımız hizasına takılmış rengarenk bantlar, üzerimizde çiçekli bir elbise, altında salaş botlar. İşte kış mevsiminin hippi görünümü…

Biz onları "çiçek çocuklar" olarak biliyoruz. Dönemimizde akımlardan yola çıkarak gelişen moda anlayışları içinde kendimizi en özgür ve rahat hissedebildiğimiz akım herkesin hem fikir olacağına inandığımız "HİPPİ" akımıdır.

Renklerin, doğallığın, kendini trendlere değil, ne olacağın kaygısına değil, sadece radikal ve kuvvetli hissedilen dönemlerin akımı olmakla kalmaz, bir hayat tarzına dönüşür, "HİPPİ" akımı.

20'li 30'lu yaşların ya da daha genç neslin yakalayamadığı, annelerin, babaların ve daha yakın çevrelerin tanık olduğu, belki de dönemin şartlarına uygun yaşadığı bir hayat tarzı olarak şimdilerde, "genç neslin" ancak moda ve sanat dünyası sayesinde tanık olabildiği en renkli yaşam tarzı olarak kabul edebileceğimiz dönemdir.

Kareli oversize gömlekler, kemik çerçeveli gözlükler, renkli saçlar, sırt çantaları ve bez ayakkabılar bu trendin vazgeçilmezleri arasında.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: