Hızlı dönüş!

Bir dönem TV dizileri ve sinema filmlerinin aranan oyuncularından biri olan Özlem Savaş, geçtiğimiz yıl rol aldığı bir film ve bu yıl kamera karşısına geçtiği iki filmle ara verdiği oyunculuğa hızlı bir dönüş yaptı.

Magazin

Hızlı dönüş! Geçtiğimiz yıl “İki Kafadar” filmiyle setlere dönen ve İlker Aksum’la birlikte başrolünü paylaştığı filmde başarılı bir oyunculuk sergileyen Savaş, bu yıl da iki ayrı filmiyle sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

“Oflu Hoca’nın Şifresi” adlı komedi filminde bir doktoru canlandıran Özlem Savaş, çekimler sırasında Trabzon’da çok eğlendiğini ve sinemaseverlerin de filmi izlerken çok eğleneceğine inandığını söylüyor. Çekimlerin bitmesinin hemen ardından bir başka film için çalışmalara başlayan güzel sanatçı, yapımcısının isteği nedeniyle yeni filminde pek bahsetmiyor ama eski dostu Nuri Alço’yla birlikte kamera karşısına geçeceği için mutlu olduğunu söylüyor...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: