Hızlıca yayılan 'oversize' trendi!

2019'un moda trendlerini erkenden görmeye başladık. Özellikle bir akım haline gelen oversize trendi, tüm kıyafet türlerine yansımış durumda... Ceketler, kabanlar, kazaklar, jeanler, gömlekler ve şişme montlara kadar yayılan oversize modasını ünlüler üzerinden örneklendirdik. İşte ünlülerin oversize stilleri...

Kadın

Hızlıca yayılan 'oversize' trendi! Üst üste giyinebileceğiniz oversize trendi geri döndü. 2000’li yıllarda Victoria Beckham’da görmeye oldukça alıştığımız geniş paçalı jeanler üzerine geniş yakalı gömlek stilinin, 2019 yılında sokaklarda yeniden görmeye başlıyoruz.

Artık modacılar koleksiyonlarının büyük bir bölümünü oversize yapmayı tercih ediyor. Özellikle gündüz rahat; gece ise şık gözükmek isteyenler için oversize hareketi nefis bir seçenek olacak.

Sabah saatlerinde ofis için giydiğiniz ceket ve jeanizin altındaki sneakersı çıkararak, ince topuklu ayakkabıyla geceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İyi giyinmek için rahat hissetmeniz büyük önem taşıyor.

Bu trend ile XL giyerek XL hissetmenin zevkine doyamayacaksınız. Hem kendinizi daha güçlü ve kusursuz hissedecek hem de bir stil sahibi olacaksınız.

(Kaynak: Milliyet/Pembe Nar)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: