'Hobbit'in devam filminden yeni görüntüler

'The Hobbit'in devam filminden yeni görüntüler ve setle ilgili ipuçları fanlarla paylaşıldı.

Kültür-Sanat

'Hobbit'in devam filminden yeni görüntüler Peter Jackson, yönetmenliğini yaptığı ‘The Hobbit: The Unexpected Journey’nin devam filmi ‘The Desolation of Smaug’ın ilk görüntülerini ve setle ilgili bir çok ipucunu fanlarına internet üzerinde paylaştı.

Pazar akşamı Jed Prophy (Nori) ile internette ‘Hobbit’ severlere Yeni Zelanda’daki stüdyosundaki önemli noktaları gösteren Jackson, fanlarını merakla beklenen devam filminden ilk görüntüler ile de sevindirdi. ‘The Hobbit: The Unexpected Journey’in Blue Ray veya DVD’sini alan fanlar filmin setine göz atma olanağını yakaladılar. Fanlar aynı zamanda ‘motion capture’ odasını da görerek Manu Bennet’i Ozog’u canlandırdığı sahnelerden biri üzerinde çalışırken görebildiler. Jackson, yalnızca serinin ikinci filminde yer alacak yeni ‘Elf’i canlandıracak Evangeline Lilly’ı de fanlarına müjdeledi. Jackson, 103 inçlik ekranda sahneleri nasıl montajladığını da göstererek filmin bir nevi ‘özel anlarını’ paylaşmış oldu. Fanlar online buluşmada yönetmen ve oyunculara sorular da yönelttiler.

Radikal
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: