Hollywood'da yeni trend: Alkali Diyeti

Son yıllarda yapılan araştırmalar türlü hastalıkların, fazla asidik besinler tükettiğimiz için ortaya çıktığını kanıtladı. Bu araştırmalardan yola çıkan uzmanlan asit değil, alkali ağırlıklı beslenildiğinde kanser gibi hastalıkların bile gerilediğini ortaya koydu

Kadın

Hollywood'da yeni trend: Alkali Diyeti . Alkali Diyeti olarak adlandırılan beslenme biçimi sağlığı korurken, kilo kontrolünü de sağlıyor. Beslenmelerine önem veren yıldızlar da şimdi bu yeni trendin takipçisi...
JENNIFER ANISTON
Ünlü yıldız atletik yapısını korumak için tamamen tatlıdan uzak bir hayat yaşadığını söylüyor. Günde 1300 kalori aldığını söyleyen Aniston, asit oranı düşük, alkali oranı yüksek sebze ve meyve yiyor.
KIRSTEN DUNST (30)
Güzel yıldız, yüksek asit oranına sahip ambalajlanmış ürünleri tüketmiyor. Sadece doğal ve alkali oranı yüksek besinler alıyor.
MARC JACOBS (49)
Mesleği gereği hep incecik modellerle çevrili olan ünlü modacı, kendi fiğizine de önem veriyor. Un, şeker, kafein ve süt ürünlerinden uzak duran Jacobs, sadece alkali oranı yüksek gıdalar tüketiyor.
GWYNETH PALTROW (40)
Kendi yemek programı olan Oscarlı oyuncu, kendi ve ailesinin beslenmesine büyük önem veriyor. Sadece organik ve makrobiyotik beslenen Paltrow, endüstriyel ve rafine edilmiş gıdalar tüketmiyor.
VICTORIA BECKHAM (38)
Dört çocuk annesi Victoria Beckham, günde 5 kere bir avuç yiyecek yiyor. Tabii ki bunlar hep sağlıklı ve alkali oranı yüksek besinler...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: