HOLLYWOOD'DAN ÜNLÜLERLE GÖRÜŞÜYORUM

Acun Ilıcalı, 'Var Mısın Yok Musun?' yarışma programına renk katmak için Hollywood'dan ünlü oyuncuları getirmek için görüşmeler yaptığını söyledi.

Magazin

HOLLYWOOD'DAN ÜNLÜLERLE GÖRÜŞÜYORUM cnntürk'te bir proğrama konuk olan Acun Ilıcalı, 'Var Mısın Yok Musun?' yarışma programına halkın büyük bir ilgi gösterdiğini ve bu sezonun sonuna kadar yarışmanın süreceğini söyledi.

'Bu sezonu bitirir ama hangi kuvvette bitirir bilemiyorum. Halkımız çok ilgi gösteriyor' diye konuşan Acun Ilıcalı, bayramdan sonra haftada 5 günden 4 güne düşmek istediğini ifade etti.

HOLLYWOOD'DAN BAZI ÜNLÜLERLE GÖRÜŞÜYORUM

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Acun, haftada 4-5 gün yayınlanan bir programın aralarında muhakkak farklı atraksiyonlar olması gerektiğine değinerek, şunları söyledi:

'Ya çok ünlü bir kişiyi yarıştıracağım. Ya 5 tane 500 bin yapacağım. Ya da yurt dışından bazı konuklar var, hayır gecesi yapacağım. Haftada 4 gün olan bir projenin mutlaka aralarında bazı atraksiyonlar olmak zorunda. Hep aynı şeyi veremeyiz biz. O yüzden Hollywood'dan bazı ünlülerle görüşüyorum. Böyle bir sürpriz var, kesinleşmeden söylemeyeyim. 'Hadi canım bu gelmez!' denilecek birini getirmek istiyorum'

İLK TEKLİFİ BEYAZ'A GÖTÜRDÜM

'Var Mısın Yok Musun?' yarışmasını sunması için ilk teklifi Beyazıt Öztürk'e yaptığını anlatan Acun Ilıcalı, daha sonra Ahmet Çakar ile görüştüğünü ancak ikisinin de çeşitli nedenlerle istememesi üzerine gözünü karartarak kendisinin sunucu koltuğuna oturduğunu söyledi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: