HOLYWOOD ÇAPAMARKA TURUNDA

NASTASİA, STEVE VE MARİEL ÇAPAMARKA TURUNDA

Magazin

HOLYWOOD ÇAPAMARKA TURUNDA Joke Perestroyka da ‘Feel like a star” partisine katılan Nastasia Kinkski, Steve Gutenberg ve Mariel Hemingway, İstanbul’da kaldıkları iki günün gecelerini Çapamarka mekanlarında geçirdiler.

Partiden sonraki gece, Polis Akademisi serisinin yıldızı Steve ile Mariel Hemingway Etilerdeki Queen Hippi Bar’daydılar. Queen restoranda yemeklerini yedikten sonra bahçedeki Hippi Bar’a geçen Gutenberg ile Hemingway, mekanın sloganı olan “Don’t worry, be Hippi” cümlesine çok güldüler. Özellikle iyi bir komedyen olan Steve, sloganı çok yaratıcı bulduğunu söyledi ve geceyi mekanın Woswogen’den oluşan hippi barından yapılan martinileri yudumlayarak geçirdi. Bu arada Hemingway nabaz tag tasarımlarına bayıldı. Özellikle Serdar Bilgili’nin dizayn ettiği bir Nabaztag tavşanı çok beğenince Mariel Hemingway’a hediye edildi.Hippi’nin bahçesindeki minibüs bardan hippi martini içer Mariel ve Steve dont very be hippi sloga nına bayıldılar ve hatıra fotorafı çektirdiler.


AL JAMAL’DE ORYANTELLERDEN NASTASİA’YA DANS DERSLERİ…

Ertesi gecce aralarına Nastasia Kinkski’yi de alan ikili, bir kez daha Al Jamal’daydı. Pistin tam önündeki masada oturmayı tercih eden Holywood yıldızları, sahnedeki şovu, tek bir detayını bile kaçırmadan izlediler ve hayran kaldılar. Özellikle Nastasia’nın, çevresini saran dansözlere uyarak yaptığı oryantal dans mekanı dolduranlar tarafından alkışlarla karşılandı. Nastasia “oryantel dersi almaya karar verdim”dedi.Kamerasıyla dansözlerin gösterisinden, mekandaki ilginç objelere kadar hemen her şeyi yanında getirdiği kamerasına kaydeden ünlü yıldız Al Jamal’ın girişinde bulunan kurnalarla da ilgilendi ve Türkiye’deki hamam kültürü hakkında detaylı bilgi aldı. Al Jamal’ın geleneksel Türk lokumu ve gülsuyu ikramından sonra meşbelba’ya bayılan Kinkski, tüm diyet programını unutarak tam üç porsiyon meşbelba(lokum) yedi. Tabii çıkarken kendisine armağan edilen üç kutu meşbelba’y(lokum)ı da yanında götürmeyi ihmal etmedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: