Home Office mekanlar...

Bazen ruh bedene sığmaz, her zaman gitmekten büyük keyif aldığınız ofislerinizde çalışmak istemezsiniz. Ama işleriniz de bir hayli fazladır. Bu durumlarda yapılacak en güzel şey, kendinizi keyifli bir mekana atmak. Peki onlar hangi mekanlar mı? İşte sizin için seçtiklerimiz...

Diğer Haberler

Home Office mekanlar... 2HECE

Nargile sever misiniz? Peki çalışırken bir yandan nargilem tütsün, bir yandan işlerime bakayım diyenlerden misiniz? O zaman sizi 2Hece'ye davet edelim. Yemyeşil bir bahçenin ortasına kurulan mekan adeta cennetten fırlamış bir köşe gibi. Huzurlu, lezzetli ve ayrıcalıklı mekan; ofis ortamının sıkıcılığından kaçıp gitmek istediğinizde sığınacağınız keyifli bir adres. Muazzam lezzetleri de cabası..


BRASSERIE BYC

Rahatına düşkün olanların gidebileceği özel mekanlardan bir tanesi olan Brasserie By C çalışma ortamınız için ideal bir mekan. Çalışma ortamınızı daha keyifli bir hale getirmek sizin elinizde! Modern dekorasyonu ve lezzetli menüsüyle tam bir Home Office mekan! Salonunuzda çalıştığınız var sayını ve aynı şekilde bir mekanda rahat olduğunuzu düşünün… İşte Brasserie By C o mekanlardan bir tanesi. Hem işlerinizi halledebileceğiniz hem de birbirinden özel lezzetleri tatmanız mümkün!


OPS PASSAGE

Rotamızı Karaköy’e çevirelim… Karaköy’de nam salmış bir mekan Ops Passage! Büyülü bir ambiyansa sahip olan Ops Passage rahatına düşkün olanlar için düşünülmüş mekanlardan biri. Ofis ve ev rahatlığını resmen mekana taşımışlar! Bir yandan işinizi yaparken bir yandan ister yemeğinizi ister kahvenizi için. Mekanın zengin menüsünü tatmaya değer.SALOMANJE

Atiye Sokak'ın gözbebeği Salomanje... Burada kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz! İsterseniz dışarıda isterseniz de içeride oturun, mekanın her köşesinin size huzur verdiğini göreceksiniz! Birbirinden özel eşyalarla dekore edilen mekanda keyfinize doyum olmayacak. İş toplantılarınızı ve işlerinizi sakin bir şekilde yapabileceğiniz Salomanje’nin sokağın havasını yaşayabileceğiniz yaz bahçesi tam sizlik.


GEZİ İSTANBUL BRASSERİE

Çalışırken çikolatam ve kahvem olmazsa olmaz diyenlerden misiniz? İşte olmazsa olmazlarınızın mekanı Gezi İstanbul karşınızda! Taksim'in merkezinde keyifle vakit geçireceğiniz Gezi İstanbul’da bütün gün çalışma imkanınız var.. Birbirinden özel lezzetlere doyacağınız menüsü de oldukça dikkat çekici. Home Office ortamını bizlere sunan Gezi İstanbul’un keyfine varın!MIDPOINT

Midpoint’te tatlı bir kaçamak hiç fena olmaz! İşin stresimizin başımıza vurduğu zamanlarda hiç şüphesiz gidebileceğimiz mekanlardan biri. Lezzet bakımından kendini aşmış sunumlarıyla da dikkat çeken Midpoint’te huzura kavuşun. Sade bir dekorasyona sahip olan Midpoint’in lounge müzikleri sizi hipnotize edecek… Çalışma ortamı için de oldukça uygun bir mekan.


BIG CHEFS

Şık ve sade olmayı aynı anda başarabilen nadir mekanlardan biri olan Big Chefs’de uzun bir güne hazır mısınız? Spor mu giysem şık mı giyinsem diye düşünmeden her halinizle gidebileceğiniz bir mekan olan Big Chef’s sizlere sakin bir çalışma ortamı sağlıyor. “Kahvem bir yanımda dursun ben işime bakayım!” diyenler için tercih edilecek mekanlar arasında yerini alıyor. Bir yandan işinizi yaparken bir yandan da lezzetli yemeklerini tatmayı unutmayın!

Bunlarda ilginizi çekebilir: