HOME STORE GAZİANTEP’TE AÇILDI

Dünyanın en ünlü markaları yanında kişiye özel tasarımlarıyla da kadınların bir numaralı tercihi olan Home Store düzenlenen törenle hizmete girdi.

Magazin

HOME STORE GAZİANTEP’TE AÇILDI Emel Acar (Home Store Yönetim Kurulu Başkanı), Aysun Süler (Home Store Marka Müdürü),Tuğba Çözer(Tekstil Grubu Opr.Koordinatörü)'in katıldığı törende Acar konuklarla yakından ilgilenerek yeni tasarımları hakkında bilgi verdi. Gaziantep’i çok sevdiğini ve ilk kez Gaziantep’le Türkiye’ye açılmaya başlayacaklarını ifade eden Emel Acar “Gaziantep her yönüyle çok sevdiğim bir şehir. Anadolu’ya ilk açılımı buradan yapıyoruz” dedi.

Modayı yakından takip edenlerin merakla beklediği Home Store’un açılışı düzenlenen törenle yapıldı.

Törene Gaziantep Valisi Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Vedat ve Naci Topçuoğlu, Macaristan Fahri Konsolosu Bahaeddin Nakıboğlu, Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Topçuoğlu ve çok sayıda davetli katıldı. Gaziantep’te bir mağaza açmanın kendileri için heyecan verici olduğunu ifade eden Emel Acar “Gaziantep’i her yönüyle çok seviyorum. Yakın dostum Hacer Özil’le Gaziantep’e bir şube açmaya karar verdiğimizde çok heyecanlandım. Buradan bölge illerine de hitap edeceğiz. Hacer Özil’le Güneydoğu Anadolu Bölgesine açılarak Home Store mağazalar zincirini açacağız. Anadolu’nun bir çok ilinden Home Store yönelik talepler var. Ancak Anadolu’ya ilk açılımı Gaziantep olarak tercih ettik. Gaziantep’te çok güzel bir potansiyel var. Böyle bir kentte şube açmaktan dolayı çok mutluyum” dedi. Yapılan konuşmaların ardından Home Store’nin açılışı Gaziantep Valisi Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Home Store Yönetim Kurulu Başkanı Emel Acar Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Gaziantep Home Store sahibi Hacer Özil tarafından yapıldı. Açılış töreninin ardından mağazada inceleme yapan Gaziantep Valisi Süleyman Kamçı “Gaziantep’in böyle bir mağazaya ihtiyacı vardı. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Home Store Gaziantep'te, Milano ve Paris tasarımları ile Emel Acar'ın kendi tasarımları olan bayan giyim ürünleri Gazianteplilerin beğenisine sunuldu. Mağazada ayrıca erkekler için de ünlü İtalyan markalarının ayakkabı ve saatleri de satışa sunulurken, Gaziantepli bayanlara stil danışmanlığı da yapılacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: