Hooijdonk'tan Galatasaray'a çok sert Sneijder açıklaması

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Pierre Van Hooijdonk, Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'ın "Sneijder'i Fenerbahçe'ye getirmeye çalıştılar ancak Moratti onlara randevu bile vermedi" sözlerine çok sert karşılık verdi.

Diğer Haberler

Hooijdonk'tan Galatasaray'a çok sert Sneijder açıklaması Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'ın "Fenerbahçe'den birileri, Sneijder'i etkileyip, Fenerbahçe'ye getirmeye çalışmış. Hatta Sneijder'in vatandaşı Hooijdonk'u alıp Milano'ya gitmişler ancak Moratti onlara randevu bile vermemiş." sözlerine Hollandalı çok sert yanıt verdi.

I'm sick of the stupid rumours made by Irfan Aktar in the Turkish media.I hope its demantia,otherwise he is a bad


İrfan Aktar'a resmi Twitter hesabından cevap veren Hooijdonk, "İrfan Aktar'ın Türk medyasına yaptığı aptalca açıklamalardan çok sıkıldım. Umarım bu bir hastalıktır. Çünkü değilse, o kötü bir insan demektir." dedi. Hollandalı, bir takipçisinin de İrfan Aktar konusunu sorması üzerine "Eğer bunları dediyse, Galatasaray'ın ya da herhangi bir kulübün yönetim kurulunda olmamalı." cevabını verdi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: