Hoşgeldin Ses!

Oyuncu Ümit Erdim, uzun bir süredir birlikte olduğu Seda Çınar ile Mayıs 2017 dünya evine girdi.

Magazin

Hoşgeldin Ses! Oyuncu Ümit Erdim, uzun bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Seda Çınar'la Beykoz Kundura Fabrikası’nda törenle evlendi. Ümit Erdim ile Seda Erdim bugün anne baba oldu. Çift dünyaya gelen kızlarının adını Ses koydu. Oyuncu Ümit Erdim sosyal medya hesabı Instagramda "Dünyanın en güzel saniyesi bu fotoğraf karesi. Allah’ın mucizesine tanık olmak. İzahı yok. 09.05.2018 günü kız babası oldum. Sevgili karıcığım, hanımcığım @stfudatkam canımızın parçası en değerli varlığımızı dünyaya getirdi. Bu kutsal yolculuğunda Seda’nın en büyük destekçisi ve güzel kızımızı bize kavuşturan canımız sevgili doktorumuz @drarzuozdemir için ne kadar güzel söz söylesek ne kadar teşekkür etsek az.
Pek değerli @alleiledogum ailesinin birbirinden güleryüzlü çalışanları, bize sıkılmadan çok değerli bilgiler eğitimler veren @doulannnurdan dünya tatlısı insanlarsınız. Hastanede geçirdiğimiz 55 saatin her saniyesinde güleryüzleriyle herşeyimize koşturan @livhospital hastanesinin hemşireleri, çocuk doktorları ve tüm çalışanlarına minnettarız.
İhmal edilmemesi gereken en önemli konulardan olan yavrumuzun kordon kanını ve dokusunu saklayan @okanyayla_ amcası ve @genkord ailesine de çok teşekkür ederiz. Dünyanın öbür ucundan ufak ama çok büyük müdahaleleriyle yine şaşırtmayan @lkkrkn & @belkiskrkn’ın ve tabiki artık kelimelere sığdıramadığımız @dilektozen koşuşturmalarının da hastasıyız. Seda’yı doğuma bile fönlü makyajlı gönderen @erhandelen @gulhanaydiin şaka olmalısınız.
Bu kareyi yakalayan ve kızımızın ömürlük en değerli hatıralarını oluşturan @tuncayorhan ve değerli eşi @kisabifilm Elif hanıma ve son olarak ailemize, hastanede ziyaretimize gelen, ardı ardına çiçek ve çikolata gönderen, telefon açan, mesaj atan çok değerli dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Allah bütün çocukları bağışlasın, bahtlarını ömürlerini güzel eylesin. Hoş geldin Ses Erdim " notuyla paylaşımda bulundu. Oyuncunun takipçileri ve yakınları tarafından tebrik yorumları geldi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: