HTC One M8 eski One‘a karşı

LG G2 gelene kadar yoldan çevirdiğimiz insanlara tavsiye ediyorduk.

Yaşam

HTC One M8 eski One‘a karşı HTC One geçtiğimiz yılın en harika akıllı telefonlarından biriydi ve LG G2 gelene kadar yoldan çevirdiğimiz insanlara tavsiye ediyorduk. Şimdi de yeni One M8 geldi. Peki, eski One’ınızı (M7) yenisi ile güncellemenize değer mi?

Yeni One M8'in daha büyük ekranı, daha hızlı işlemcisi, gelişmiş kamera ve BlinkFeed özelliklerini duydunuz. Bunlara rağmen, hâlâ eski One’dan yeni One M8'e geçme konusunda kararsız olabilirsiniz. Bu yüzden, bizce geçmeni gerektirecek altı sebebi sizler için sıraladık.

MICROSD KART YUVASI VAR VE HÂLÂ GÜZEL GÖRÜNÜYOR

Bunu çoğu akıllı telefon için söylemek mümkün değil, öyle değil mi?

İlk HTC One (M7) microSD kart yuvasına sahip değildi ya da çift SIM desteğine. microSD kart yuvası olan HTC One, 2013'ün sonlarına doğru duyurulmuştu fakat o da telefonun harika tasarımında pek bir kötü görünüyordu.

iPhone 5s ve Nexus 5 harika telefonlar fakat onlar da microSD kart desteğine sahip değil. Üstelik 32 GB’lık modelleri çılgınca pahalı. Üst seviye ve microSD kart yuvasına sahip olan en iyi telefonlardan biri Sony Xperia Z2 fakat M8 ondan daha iyi görünmenin yanı sıra ergonomi açısından da bir adım ileride.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: