Hülya Açıkgöz'den çarpıcı açıklamalar!

Şarkıcı Hadise’nin, annesinin intihar girişiminden sonra menajer ablası Hülya Açıkgöz ve stil danışmanlığını yapan kız kardeşi Derya Açıkgöz ile profesyonel iş ilişkisini bitirdiği öne sürülmüştü.

Magazin

Hülya Açıkgöz'den çarpıcı açıklamalar! Hadise, annesi Gülnihal Açıkgöz'ün 'veda mektubu' bırakarak intihara teşebbüs etmesinin ardından kız kardeşleriyle yollarını ayırmıştı. Çıkan haberlerin üzerine Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz atağa geçmişti. Instagram hesabından Hadise ile olan tüm fotoğraflarını silen Hülya Açıkgöz, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Derya Açıkgöz ile kendisinin artık Hadise ile çalışmayacağıyla ilgili Hülya Açıkgöz, "Artık birlikte çalışmayacağımız doğru değil. Bunlar dedikodu. Dedikodular yalandır. Böyle bir durum yok aramızda. Olaydan sonra bu iş konusunu konuşmadık hiç" şeklinde açıkladı.

Instagram profilindeki Hadise ile olan tüm fotoğraflarını silen ve sadece annesinin ve küçük kız kardeşiyle çekilmiş iki fotoğrafının kalmasıyla ilgili olarak ise Açıkgöz, “Adı üstünde benim profilim. İstediğim fotoğrafları siler eklerim. Doğru değil mi? Ruhen yeni bir sayfaya ihtiyaç vardı sanırım. Büyük bir şey aranmasın arkasında" şeklinde ifade etti.

Hadise'ye aile şoku!

Hadise'ye aile şoku!Annesinin intihar girişimi sonrası ruh haliyle ilgili olarak Açıkgöz, "Ruhen tekrar tutunmak gerektiriyor. Çünkü zor bir süreç. İnsanlardan talebimiz yaşadığımız bu zor sürece saygı göstemeleri. Biz Açıkgöz ailesi ayrılmayız" diyerek dedikodulara noktayı koydu.

Hadise'nin annesi savcılığa başvurdu!

Hadise'nin annesi savcılığa başvurdu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: